Czesc kochani!
Facebook: www.facebook.com/JustynaZacharenkoPhotography
Portfolio: www.justynazacharenko.wix.com/photography
PurplePort: www.purpleport.com/portfolio/xjustynax
MaxModels: www.maxmodels.pl/fotograf-xxwannacomeinxx.html
ModelMayhem: www.modelmayhem.com/2862304
Kontakt na Facebooku (click) lub justynazacharenko@hotmail.co.uk
Nazywam sie Justyna i mam 19 lat. Urodzilam sie w Bialymstoku, ale aktualnie mieszkam w Manchesterze, UK i studiuje fotografie na Salford Uniwersytet.
Interesuje sie fotografia od dziecka, zawsze musialam miec ze soba aparat i robilam zdjecia wszystkiemu co tylko mi sie podobalo albo wydawalo interesujace.
Stworzylam bloga, abym mogla sie z wami dzielic swoimi fotografiami z sesji oraz abyscie mogli napisac swoja opinie na temat zdjecia, slowo od osoby ktorej sie nie zna, daje mi wiecej motywacji.
Facebook: www.facebook.com/JustynaZacharenkoPhotography
Portfolio: www.justynazacharenko.wix.com/photography
PurplePort: www.purpleport.com/portfolio/xjustynax
MaxModels: www.maxmodels.pl/fotograf-xxwannacomeinxx.html
ModelMayhem: www.modelmayhem.com/2862304
Kontakt na Facebooku (click) lub justynazacharenko@hotmail.co.uk
Wczoraj wreszcie wykonalam dlugo planowana pierwsza sesje taneczna. Powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona ze zdjec jak na pierwszy raz. Oczywiscie przed sesja, spedzilam troche czasu na google i pinterescie, przegladajac troche inspiracji, zeby miec troche pomyslow na start.
Bardzo fajnie mi sie pracowalo z Dominika i naprawde udalo sie nam wczoraj napstrykac duzo fajnych zdjec, w dodatku w sobote byla okropna deszczowa pogoda, a ja wieczorem zamowilam sobie ladna pogode. I wiecie co? Naprawde zamowilam sobie ladna pogode :D Sesja udana!
Narazie dodam tylko kilka zdjec, bo jestem w trakcie obrobki reszty, ale nie moglam sie oprzec. W dalszych notkach pokaze swoje starsze prace, abyscie mogli obejrzec moje prace.
A o to zdjecia z wczorajszej sesji z Dominika! Napiszcie co sadzicie, wiecej zdjec dodam wkrotce!
Komentarze z opinia mile widziane.
Pozdrawiam wszystkich!
P.S. Rownierz dzisiaj Pan dostawca przyniosl mi paczke, a w niej dlugo oczekiwane piekne skurzane portfolio. Szerze mowiac nie bylam przekonana co do zielonego koloru, ale za jakos i piekna ozdobe kartek jestem pod wrazeniem jakie jest ladne, tylko niestety bardzo ciezkie. Nie moge sie doczekac porobic porzadkow ze zdjeciami i wybrac zdjecia do druku.
Follow us
Most Popular
-
Czesc wam wszystkim! Wczoraj wreszcie wykonalam dlugo planowana pierwsza sesje taneczna. Powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona ze zdj...
-
Czesc kochani! Nazywam sie Justyna i mam 19 lat. Urodzilam sie w Bialymstoku, ale aktualnie mieszkam w Manchesterze, UK i studiuje fotogr...








