Czesc wam wszystkim!

Wczoraj wreszcie wykonalam dlugo planowana pierwsza sesje taneczna. Powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona ze zdjec jak na pierwszy raz. Oczywiscie przed sesja, spedzilam troche czasu na google i pinterescie, przegladajac troche inspiracji, zeby miec troche pomyslow na start. 

Bardzo fajnie mi sie pracowalo z Dominika i naprawde udalo sie nam wczoraj napstrykac duzo fajnych zdjec, w dodatku w sobote byla okropna deszczowa pogoda, a ja wieczorem zamowilam sobie ladna pogode. I wiecie co? Naprawde zamowilam sobie ladna pogode :D Sesja udana! 

Narazie dodam tylko kilka zdjec, bo jestem w trakcie obrobki reszty, ale nie moglam sie oprzec. W dalszych notkach pokaze swoje starsze prace, abyscie mogli obejrzec moje prace.

A o to zdjecia z wczorajszej sesji z Dominika! Napiszcie co sadzicie, wiecej zdjec dodam wkrotce! 
Komentarze z opinia mile widziane.




Pozdrawiam wszystkich!


 Wiecej zdjec na FACEBOOKU !

P.S. Rownierz dzisiaj Pan dostawca przyniosl mi paczke, a w niej dlugo oczekiwane piekne skurzane portfolio. Szerze mowiac nie bylam przekonana co do zielonego koloru, ale za jakos i piekna ozdobe kartek jestem pod wrazeniem jakie jest ladne, tylko niestety bardzo ciezkie. Nie moge sie doczekac porobic porzadkow ze zdjeciami i wybrac zdjecia do druku. 


Leave a Reply